1955 yılından itibaren yüksek kalitedeki ürünlerini en uygun şekilde müşterisiyle buluşturarak memnuniyeti temel prensip edinmiş GÜRGENLER AŞ’nin ışığında kurulan GGN Mühendislik firması olarak; ürün kalitemizin yanında takım arkadaşlarımızın can güvenliğini en üst seviyede tutan, sürdürülebilen güven stratejisi üzerinde milî bir mühendislik firması olmak üzere yola çıktık.

GGN Teknolojiye bağlılığın her geçen gün hızlı bir şekilde arttığı dünyamızda, yenilenebilir enerji ve buna bağlı olarak elektrik enerjisi, sosyal hayatın kaçınılmaz bir unsuru haline gelmiştir. Elektrik enerjisi tüketimi, ekonomik ve sosyal gelişmenin en önemli göstergelerinden birisidir. Özellikle gelişmekte olan ülkemizde hızlı nüfus artışı sonucu ortaya çıkan kentleşme ve sanayileşme elektrik enerjisine olan talebin artışı ile karşımıza çıkmaktadır. Dolayısıyla, Türkiye'de hayat standardının yükselmesi, elektrik enerjisine olan talebin giderek büyümesine neden olmaktadır. Bu gereksinim ile önemi artan enerji sektöründeki yerimizi kalite standart prensiplerimizden ödün vermeden planladığımız büyüme oranına ulaşarak gelişmeye devam etmeyi amaçlamaktayız. GGNBu doğrultudaki yeni yatırımımız olan GGN Mühendislik’te, 15.000 m² açık alan üzerine kurulu, 6000 m² fabrikamızda başta Jeotermal enerji santralleri olmak üzere, boru spool imalatları, buhar kazanları ve ekipmanları, ayrıştırma üniteleri, kızdırma üniteleri, eşanjör grupları, basınçlı kaplar ve özel kaynaklı imalatlar yapmaktayız. Başta karbon çelik ve paslanmaz grupları olmak üzere, 16Mo3 , P11 , P22 ve P91 ürün gruplarında da hizmet verebilmekteyiz.

ASME S ve U Stamp ile Pressure Piping belgelerine sahip bir üretici olan firmamız , ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine de sahiptir.

Boru Spool İmalatları
Oksijen ve Buhar Hatları
Buhar Kazanları Ve Ekipmanları
Ayrıştırma Üniteleri
Kızdırma Üniteleri
Eşanjör Grupları
Basınçlı Kaplar
Özel Kaynaklı İmalatlar

YUKARI